Команда ЕКУ

ЕКУ об’єднує людей зі спільними цінностями, які ставлять за мету створити національну енергопостачальну компанію, що на 100% відповідатиме очікуванням клієнтів і світовим практикам. Ми будуємо енерготрейдингову платформу з використанням міжнародних стандартів та ІТ-рішень.

60+

Професіоналів у сфері енергоресурсів з багаторічним досвідом в електроенергетиці, вугільній, газовій, банківській та ІТ-сферах.

500+

Років сукупного досвіду в енергетиці.

Віталій Бутенко

Генеральний директор ЕКУ

Очоливши компанію у 2022 році, Віталій Бутенко протягом року вивів її у топ-5 постачальників електроенергії в Україні, а також у лідери з експорту та імпорту електроенергії до країн Європи. Під його керівництвом ЕКУ створила балансуючу групу учасників ринку електроенергії, яка у короткий термін стала 2-ю за розміром у країні.

Віталій Бутенко має 15-річний досвід реалізації масштабних проектів у сфері енергетики. Зокрема, він створив та очолював компанію D.Trading – найбільшого в Україні приватного оператора з продажу енергоресурсів. Протягом кількох років працював комерційним директором найбільшого енергетичного холдингу України – компанії ДТЕК. Починав свою кар’єру в ЄБРР і має більш ніж 10-річний досвід у галузі інвестиційного банкінгу в Канаді, США та Європі.

Віталій Бутенко отримав ступінь магістра (MBA) з корпоративних фінансів і стратегічного менеджменту Університету Манітоба (Канада) і ступінь бакалавра з гуманітарних наук та економіки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

«Ми будуємо державний бізнес західного зразка. Такий, що працює за ринковими правилами, дотримується fair play, який буде швидким в ухваленні рішень і настільки гнучким, наскільки дозволяє законодавство і ринкова кон’юнктура. В основі нашої бізнес-моделі – ринкова ідеологія, високотехнологічні трейдингові продукти і послуги, прозорість».

Віталій Бутенко

Прокрутити вгору