Про компанію

Акціонерне товариство «Енергетична компанія України» (АТ «ЕКУ») – багатопрофільне енергопостачальне підприємство, що здійснює операції з купівлі, продажу, постачання та ринкової оптимізації споживання електроенергії для комерційних споживачів. Компанія працює на внутрішньому та зовнішньому ринках енергоресурсів. 100% акцій товариства належать державі Україна. Засновником компанії є Кабінет міністрів України, повноваження з управління АТ «ЕКУ» здійснює Міністерство економіки України.   

Метою компанії є створення сучасної трейдингової платформи, що дасть можливість державі Україна стати ефективним та конкурентоспроможним гравцем на енергетичних ринках України, Європи, а надалі – на глобальних ринках енергоресурсів.  

АТ «ЕКУ» здійснює ліцензовану діяльність з постачання електричної енергії споживачам за вільними цінами відповідно до ліцензії, виданої НКРЕКП 5.07.2022 р. № 691, а також з постачання природного газу відповідно до ліцензії, виданої НКРЕКП 5.07.2022 р. №692.  

Товариство будує довготривалі відносини з клієнтами та партнерами, забезпечує гнучкі та вигідні умови співпраці з постачання електричної енергії, природного газу та вугілля для юридичних осіб на конкурентних засадах.

Догори