Про компанію

Акціонерне товариство «Енергетична компанія України» (АТ «ЕКУ») – державна енерготрейдингова компанія, що здійснює операції з купівлі, продажу та постачання енергоресурсів для комерційних клієнтів. 100% акцій товариства належать державі Україна.

Компанія працює на внутрішньому та зовнішньому ринках енергоресурсів і здійснює ліцензовану діяльність з постачання електричної енергії споживачам за вільними цінами відповідно до ліцензії, виданої НКРЕКП 5.07.2022 р. № 691, а також з постачання природного газу відповідно до ліцензії, виданої НКРЕКП 5.07.2022 р. №692.

У 2022 році АТ «ЕКУ» було провідним експортером електроенергії до Словаччини, Польщі та Румунії. Компанія також є засновником першої державної балансуючої групи учасників ринку електроенергії, до якої приєднався найбільший у країні виробник електроенергії НАЕК «Енергоатом».

На базі АТ «ЕКУ» створюється сучасна трейдингова платформа, що дасть можливість державі стати ефективним та конкурентоспроможним гравцем на енергетичних ринках України, Європи, а надалі – на глобальних ринках енергоресурсів.

Прокрутити вгору