Кар’єра та розвиток

АТ «Енергетична компанія України» – державна енерготрейдингова компанія, яка розпочала свою комерційну діяльність у серпні 2022 року.

Ми працюємо на внутрішньому та зовнішньому ринку енергоресурсів і здійснюємо операції з купівлі, продажу, постачання та ринкової оптимізації споживання електроенергії для комерційних споживачів.

Перед АТ «ЕКУ» поставлено завдання в умовах жорсткої конкуренції забезпечити в інтересах держави прибутковість торгівлі енергоресурсами, а також сприяти зміцненню енергетичної безпеки України.

Наша команда, сформована у розпал військової агресії росії проти України, згуртувалася навколо ідеї побудови сильної, компетентної, продуктивної та ефективної компанії, яка зможе забезпечити лідерські позиції держави на внутрішньому та зовнішньому ринках енергоресурсів та на рівних конкурувати з провідними європейськими енерготрейдерами.

АТ «Енергетична компанія України» об’єднує професіоналів у сфері трейдингу енергоресурсами, які мають багаторічний досвід роботи в електроенергетиці, вугільній, газовій, банківській та ІТ-сферах.

АТ «ЕКУ» будує сталий державний бізнес згідно найкращих міжнародних практик, дотримуючись принципів етики, прозорості, справедливості, різноманіття культур, думок та звичок, а також інклюзивності робочого середовища та взаємодії з клієнтами і партнерами.

Команда державного енерготрейдера постійно працює над створенням новітніх для українського енергоринку продуктів та сервісів, аби забезпечити для своїх клієнтів кращий клієнтський досвід та надійне постачання енергоресурсів.

Віталій Бутенко, генеральний директор АТ «ЕКУ»:

“Для побудови успішної трейдингової компанії потрібні три елементи: Команда, Ресурси та ІТ-інфраструктура. Тому ми шукаємо і обираємо найкращих. З потужними навиками прогнозування, аналітичними здібностями та найважливіше, з performance excellence – досконалим виконанням. Бо все, що ми починаємо, все, що ми робимо – ми реалізуємо найкращим чином.
На базі АТ «ЕКУ» ми будуємо провідну трейдерську платформу з використанням найкращих міжнародних практик та ІТ-рішень для прогнозування ринку та управління ризиками. Ми активно залучаємо до нашої команди експертів та управлінців, які сприймають ризик як можливість для бізнесу, а кожну складну задачу – як виклик для досягнення поставлених державою цілей.
Команда АТ «ЕКУ» продовжує розширюватися. Якщо ви поділяєте наш підхід, наше бачення та бажаєте бути частиною успіху держави на енергетичних ринках, приєднуйтесь до нас!”

Актуальні вакансії

    Детальніше про цілі та діяльність компанії можна прочитати в експертній колонці «Навіщо державі енерготрейдер?».
    З актуальними новинами АТ «ЕКУ» можна ознайомитися у розділі «Пресрелізи».

    Догори