ЕКУ cприятиме надійності енергозабезпечення Запорізької області

ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», яке забезпечує населення і підприємства Запорізької області електроенергією, обрало АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) одним із своїх постачальників. Купівля електроенергії у державного трейдера дасть змогу ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» зменшити свої витрати і підвищити надійність енергозабезпечення регіону, де тривають активні бойові дії.

ЕКУ забезпечуватиме ту частину потреб ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», яку не покривають прямі договори компанії з виробниками електроенергії. Раніше цей обсяг вона купувала у приватних трейдерів.

Укладений контракт з ЕКУ передбачає не лише меншу вартість електроенергії порівняно до оптової ціни на ринку, а й можливість коригування договірних обсягів закупівлі. Таким чином, ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» уникатиме потреби покривати різницю між прогнозним і фактичним споживанням електроенергії, купуючи її на вільному ринку за значно вищими цінами. 

Як зазначають у компанії, співпраця з ЕКУ дасть змогу покращити фінансовий стан ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» і досягти економії коштів до 40 млн грн на рік.

Це, в свою чергу, дозволить підвищити рівень розрахунків із оператором системи розподілу. І, відповідно, збільшити обсяг коштів для фінансування аварійно-відновлювальних та планових робіт в електромережах Запорізької області.

«Ми раді зробити свій внесок у стабільне енергопостачання Запорізької області, яка зараз потерпає від ворога. Наша команда робитиме все можливе, щоб допомогти місцевому енергопостачальнику в непростих умовах продовжувати безперебійно забезпечувати населення і підприємства регіону електроенергією і нести при цьому якнайменше фінансове навантаження», – зазначив Віталій Бутенко, генеральний директор ЕКУ.

Довідка

АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) – національна енерготрейдингова компанія, яка пропонує комплексні рішення з купівлі, продажу і управління енергоресурсами. ЕКУ входить до ТОП-5 трейдерів України за обсягами продажу електроенергії, лідерів з транскордонної торгівлі енергоресурсами, а також до ТОП-2 трейдерів зеленої електроенергії. ЕКУ заснувала першу державну балансуючу групу учасників ринку електроенергії, яка нині є другою за розміром в України. Клієнти компанії генерують 10% в ВВП України. 100% компанії належить державі.

Прокрутити вгору