Трейдинг електричної енергії

Головними пріоритетами компанії є: реалізація електричної енергії за конкурентними цінами та побудова довгострокових взаємовигідних відносин як з клієнтами України так з державами партнерами.

Про компанію

АТ «Енергетична компанія України»  українська компанія, що динамічно розвивається, здійснюючи оптову торгівлю електричною енергією. Ми будуємо клієнтоорієнтований бізнес та забезпечуємо високу якість наданих послуг.

АТ «Енергетична компанія України» є акціонерним товариством, яке засноване згідно з наказом Міністерства енергетики України

Підприємство створювалось з метою ефективної реалізації експортного потенціалу енергетичного комплексу України.

З моменту свого створення підприємство постійно розширює сфери  діяльності. На сьогоднішній день підприємством напрацьована стійка база ділового партнерства і співробітництва на території України і за її межами.

Компанія як трейдер здійснюює централізовані операції з імпорту та експорту електричної енергії, забезпечуючи потреби в енергетичних ресурсах країн партерів так і для потреб України.  .

Компанія як постачальник здійснює ліцензовану діяльність з постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами із дотриманням установлених показників якості послуг забезпечуючи цілодобове постачання необхідного обсягу електричної енергії.

Для здійснення діяльності Компанією укладено низку договорів з операторами ринку, передачі та системи розподілу на всій території України.

Незалежно від Вашого бізнесу, ми, як постачальник електричної енергії пропонуємо різні індивідуальні цінові рішення задовольняючи будь-які потреби в енергоспоживанні кожного промислового споживача надаючи якісне сервісне обслуговування та індивідуальний підхід.

Отримайте для свого бізнесу вигідні пропозиції від «ТУТ ЕНЕРГІЯ»!

Побудова довгострокових та надійних відносин із усіма клієнтами є найбільшим пріоритетом для компанії. Ми забезпечуємо гнучкі та вигідні умови співпраці з постачання електричної енергії для юридичних осіб і пропонуємо:

 • Супровід персонального менеджера для кожного клієнта;
 • Зручну систему оплати (передоплата, планові платежі, післяплата);
 • Конкурентні та вигідні тарифи;
 • Розширений портфель комерційних пропозицій;
 • Розробку індивідуальної КП із врахуванням потреб саме Вашого бізнесу;
 • Готовність проводити особисті зустрічі та перемовини із кожним клієнтом.

Стаючи нашим клієнтом, Ви гарантовано отримуєте:

 • вигідні тарифи на електроенергію, підібрані саме для Вашого бізнесу;
 • гнучкі умови співпраці та індивідуальний підхід з урахуванням специфіки та можливостей Вашого бізнесу;
 • знижки або укладання договору на умовах індивідуальної комерційної пропозиції, що буде розроблена саме під Ваші потреби;
 • відстрочки та/або індивідуальний графік платежів (обговорюється на етапі укладання договору);
 • гнучкі умови щодо застосування штрафів, нарахування пені та обмеження електропостачання у випадках несплати або несвоєчасної сплати за спожиту електричну енергію (за умови завчасного інформування постачальника та/або надання гарантійних листів);
 • індивідуальний підхід до оформлення первинної документації (за допомогою систем електронного документообігу, паперових носіїв);
 • необмежений доступ до підтримки клієнтів, оперативне вирішення будь-яких питань пов’язаних з електропостачанням;
 • призначення персонального менеджера та можливість замовити консультацію з оформлення та укладання договору на постачання електричної енергії або з будь-яких інших питань.
Трейдинг електричної енергії
Догори