Укрпошта обрала ЕКУ постачальником електроенергії, заощадивши 14 млн грн

АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) виграла тендер на постачання електроенергії АТ «Укрпошта» до кінця 2024 року. Завдяки високій конкуренції на торгах, які відбулися на платформі Prozorro, національний оператор поштового зв’язку зекономить майже 14 млн грн від очікуваної вартості закупівлі.

ЕКУ було визнано переможцем тендеру з-поміж 12-ти учасників, серед яких – одні з найбільших енерготрейдерів країни.

Термін постачання становить 13 місяців (з 1 грудня 2023 року до 31 грудня 2024 року) і включає два пікових зимових періоди. Вартість електроенергії згідно договору – близько 179 млн грн (з ПДВ), що на 8% нижче очікуваної вартості закупівлі. 

«Укрпошта провела прозорий тендер, отримавши максимально вигідний результат не лише для бюджету компанії, а й для економіки країни загалом. Електроенергія – одна з найбільших статей наших витрат, тому вкрай важливо приймати ефективні рішення і працювати з постачальником, який пропонує найнижчу ціну. Так, за підсумками закупівлі електроенергії, сума заощаджених коштів склала 14 млн грн. В умовах, коли в країні йде повномасштабна війна, державні закупівлі набувають особливо критичного значення. Укрпошта власним прикладом демонструє, що важливо бути відкритими та забезпечувати прозорість процедур закупівель, досягаючи оптимального та раціонального використання коштів», – зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

«У ринкових умовах державні компанії здатні витримувати жорстку конкуренцію і посилювати один одного. Кінцевим бенефіціаром співпраці Укрпошти і ЕКУ стане Україна, яка сьогодні потребує мобілізації всіх ресурсів для перемоги», – сказав Віталій Бутенко, генеральний директор ЕКУ.

Прокрутити вгору