Генеральний директор АТ «ЕКУ» Віталій Бутенко виступить зі вступною промовою на європейській конференції для енерготрейдерів

Державний енерготрейдер АТ «Енергетична компанія України» (АТ «ЕКУ») приєднується до учасників профільної конференції ETCSEE 2023, яка відбудеться 14-15 червня цього року.

Генеральний директор АТ «ЕКУ» Віталій Бутенко буде основним доповідачем на конференції для представників європейської енерготрейдингової спільноти і виступить зі вступною промовою про Україну.

ETCSEE є найвідомішою конференцією для галузі торгівлі енергоресурсами в Центральній та Південно-Східній Європі, яка щорічно збирає 450 представників енерготрейдингових компаній та проводиться за підтримки з Європейської федерації енерготрейдерів (EFET).

Вперше спікер від України і представник державної енергетичної компанії буде відкривати одну з провідних галузевих подій року. Це потужний сигнал від організаторів заходу на підтримку нашої країни і підтвердження того, що держава стає активним гравцем на європейських енергетичних ринках.

Серед ключових тем ETCSEE 2023 – подолання поточної енергетичної кризи, виклики наступної зими, питання енергетичної безпеки в регіоні та робота європейських енергоринків.

Одним з важливих питань стане реконструкція енергетичної інфраструктури України і вплив цього фактору на Європу. Більш детально з програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

Прокрутити вгору