PricewaterhouseCoopers Україна завершила аудит ЕКУ

АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) пройшла аудит фінансової звітності за 2022 рік. Незалежним аудитором виступила компанія ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)».

«Ми будуємо сучасну енергопостачальну компанію. Проведення незалежного аудиту досвідченою міжнародною компанією є важливою складовою прозорого та ефективного бізнесу. Також це є необхідною умовою для стратегічної співпраці з міжнародними стейкхолдерами та подальшого розвитку компанії», – зазначив Віталій Бутенко, генеральний директор ЕКУ.

Нагадаємо, діяльність ЕКУ є прибутковою. За підсумками 2022 року, дивіденди, податки і збори ЕКУ до оплати в бюджет України становлять 42 млн грн.

Довідка

АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) – національна енерготрейдингова компанія, що здійснює операції з купівлі, продажу та постачання енергоресурсів для комерційних клієнтів. 100% акцій товариства належать державі Україна. Компанія працює на внутрішньому та зовнішньому ринках енергоресурсів і є засновником першої державної балансуючої групи учасників ринку електроенергії, до якої приєднався найбільший у країні виробник електроенергії НАЕК «Енергоатом». ЕКУ є одним із провідних  енерготрейдерів країни за обсягами продажу електроенергії, а також одним із ТОП-3 трейдерів зеленої енергії. Питома вага клієнтів компанії в ВВП України становить 9%.

Прокрутити вгору